הופעות חיות

הכי מתגעגעים בתקופת הקורונה: הופעות חיות.

ברור. יש דבר יותר טוב מהופעות חיות?

תקופת הקורונה לקחה מאיתנו המון דברים. בין היתר, את מקומות הבילוי שאליהם אנחנו כל כך מתגעגעים, ביצורים חברתיים שחיים בתקופה הכי שופעת, תוססת ומלאת אפשרויות שידעה האנושות בערך. אנחנו אוכלים כל שני וחמישי במסעדות, רואים סרטים בקולנוע, מטיילים, טסים – ואיזה קשה היה להעביר חודשיים שלמים בלי שאפשר יהיה אפילו לפנטז על איזו טיסה קטנה לחו"ל. אבל מביני העניין יודעים, שאין, לא היה ולא יהיה שום דבר שיכול להחליף בילוי מושלם כמו הופעות חיות. קודם כל, כי מוזיקה היא הדבר הכי מדהים בעולם. חשבתם על זה פעם? מדובר בבילוי שהולך איתנו וזורם עם כל מצב רוח, האפשרויות לא נגמרות אף פעם וגם כשמתבייתים על אמן או שיר אהוב במיוחד – זה אף פעם לא נמאס, וגם אם כן – הפסקה קצרה להתרעננות ואתם שוב חוזרים לזמזמם את השירים שאתם כל כך אוהבים, וכן נכנסות לתמונה ההופעות החיות.

כי איזה כיף זה שהמוזיקה שאתה אוהב, קמה לתחייה. שפתאום, מלשמוע את הזמר האהוב עליך בבית, באוטו או באוזניות – אתה פתאום גם רואה אותו מול העיניים, שר יחד איתו, יודע את הליריקס יותר טוב ממנו. הופעה חיה היא הבילוי המושלם, מצד אחד שוברת שגרה, מצד שני לא דורשת התארגנות או הפקה מיוחדת, כי הכל כבר מופק בשבילך – רק תבוא.

מביני העניין יודעים שאין כמו לצרוח את המילים בקולי קולות ולקום צרודים בבוקר למחרת, להרגיש את האנרגיות ואת החשמל, לשמוח ולרקוד, לארגן לעצמם איזו פגישה קטנה עם מוזיקאי, מוזיקאית או להקה אהובה. וכמה שזה חסר. עכשיו לאט לאט חוזרים לשגרה, ועתיד ההופעות החיות לא ברור עם נהלים חדשים ושמירת מרחק וכדומה, אבל בכל זאת, הדבר הכי טוב שיחזור כשנחזור לשגרה מלאה, הוא מוזיקה בלייב, כי בתכלס, אין דבר יותר כיף מזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *