עושים היום עם הילדים

מה עושים היום עם הילדים?

אין הורה שלא התמודד לפחות פעם אחת (ביום) עם השאלה – מה עושים היום עם הילדים? השאלה שאף פעם אין עליה תשובה ברורה: או שיש מלא אפשרויות ואי אפשר לבחור, או שאין אפשרויות, או שהכל מפוצץ, או שהילדים בכלל במוד אחר, ובכלל, זו כנראה השאלה שהורים שאלו את עצמם הכי הרבה במהלך תקופת הקורונה. אז כן סגר, לא סגר, מותר לצאת, אסור לצאת – אחרי חודשיים בבית עם הילדים, אין ספק שהקורונה הותירה אותנו מבולבלים ובעיקר בעיקר מותשים, אבל הסופ"שים והשבתות לא הולכים לשום מקום ואיזה כיף שחלק מהמקומות כבר פתוחים ואפשר לצאת עם הילדים, לשבור שגרה, להנות ולהתאוורר – יחד עם כל עם ישראל, כמובן.

אז, מה עושים היום עם הילדים? הולכים לפארק, כמובן! מתאווררים, נהנים ממזג האוויר הנעים והשמשי רגע לפני שיולי-אוגוסט מכריחים אותנו לבלות אך ורק במקומות ממוזגים וכמובן שומרים מרחק ומקפידים על ההנחיות כי כולנו ילדים טובים.

  1. פארק הירקון, תל אביב: אפשר לפרוש שמיכה על הדשא ולעשות פיקניק, לשוט על נהר הירקות בסירות פדלים, לטייל בשבילים ולעשות סיבוב קצר בגן החיות, שהוא תמיד כיפי ומעסיק את הילדים לחצי שעה במינימום שבה תוכלו לבהות בסמארטפון כאוות נפשכם.
  2. תל אפק, ראש העין: אפשר לצאת לטיול קצר במבצר וגם להמשיך לסיורברגל לאורך הירקון העילי בשביל המוליך למקורות הנחל. בקטע זה של הנחל המים זורמים ונקיים ומכילים צמחיית מים עשירה. חוץ מזה, אפשר ליהנות בכיף מארוחה קלה, לעשות פיקניק בטבע, וסתם להשתעשע במרחבים הפתוחים והיפים במקום.
  3. אפולוניה, הרצליה: באפולוניה תמצאו מסלול הליכה בין שרידי העיר העתיקה, ליד כל ממצא ארכיאולוגי יש שלט עם הסברים עליו ועל המשמעות שלו בעיר.

תבלו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *