כרטיסים במכירה מוקדמת (כמות מוגבלת): 85 ש״ח.
מחיר רגיל בקופה ביום המופע: 110 ש״ח.

התופעה האינסטרומנטלית הישראלית שבתוך שבע שנות פעילות צברה קהל עוקבים נאמן והספיקה להופיע על כמה מהבמות החשובות בעולם, מגיעה לראשונה אל במת גריי ת״א במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי לקידום אלבומם החדש Broken Balance. 
שלוש מנגנים מוזיקה אינטנסיבית שמעדיפה לפנות אל הרגש ולגעת בו. המוזיקה חסרת המילים שלהם מיידית, קליטה וחזקה, ועם זאת מעודנת. מוזיקה של שמחה לא מרוסנת שמפעילה את הגוף מצד אחד, ושל לחנים מורכבים ומעגליים של עצירה והתקדמות ושל גדילה ללא הפסקה מצד אחר.

הטריו שבסיסו בתל אביב מערבב באופן אלגנטי סגנונות שונים, חורג מהגדרה של סגנון מוזיקלי זה או אחר, ולא תצליחו לתייג אותו תחת ז'אנר ספציפי. "בשבילנו זה הכי טבעי, הסאונד שלנו יכול להיות סווינג או רוק כבד". המוזיקה שלהם בנויה מניגודים משלימים של חוזק ורגישות, כוח ועדינות. עם זאת, אין שום דבר מקרי בבחירות המוזיקליות שלהם. שלוש הם כמו אורגניזם אחד, ששלושת חלקיו נושמים יחד באופן טבעי.
הם מספרים סיפורים דרך המוזיקה שלהם כי פשוט יש להם מה לומר, הם רוצים להעניק השראה, לשאול שאלות, להפנות את המאזין למקומות לא צפויים ולקישורים מעולמות אחרים, והפלא הוא שהם עושים את כל זה ללא מילים.
"החיים אף פעם לא נעים בכיוון אחד, העולם שלנו מלא הפתעות, דברים מוכרים יכולים להשתנות ממש מתחת לאף, ולכן האתגר הוא להשאיר את הראש מעל המים, להבטיח שהחיים האישיים, החברתיים והפוליטיים ישארו באיזון".
שלוש משקפים את הגישה הזו במוזיקה שלהם, ובמיוחד באלבומם האחרון, "Broken Balance": "אפשרנו לעצמנו ליצור מוזיקה קיצונית יותר, מגוונת יותר, עם יותר דרמה" – זה המוטו של האלבום החדש שלהם.

‏"Broken Balance" הוא האלבום החמישי של SHALOSH שחתומים בשלוש שנים האחרונות עם הלייבל האירופאי ACT שנחשב לאחד מהלייבלים החשובים בעולם. המוזיקה של הלהקה נסקרה על ידי מגזינים כמו Rolling Stones, Downbeat, The Times, The Guardian וה-BBC.

"Shalosh are full of promise" – The Times

“I really fell in love with Shalosh” – Jamie Cullum

„Israeli piano trio Shalosh’s virtuosic Onwards and Upwards vivaciously taps the Bad Plus, Ahmad Jamal, the hooks and rock crescendos of Esbjörn Svensson Trio and more” – The Guardian

הכניסה להופעה תתאפשר בכפוף להנחיות משרד הבריאות
מתווה האירוע עשוי להשתנות בהתאם להנחיות
** 20:00 פתיחת דלתות // 22:00 תחילת מופע
** לתשומת ליבך: מהשעה 21:45 תיפסק תנועת המלצרים
** הישיבה הינה על פי סדר הגעה
** ישיבה משותפת סביב שולחנות
** למקומות נגישים לכיסאות גלגלים יש ליצור קשר עם המשרדים 036565222

** ניתן לבטל כרטיסים עד יומיים מיום המופע בכפוף ל-5% דמי ביטול, לאחר מכן אין ביטולים

הופעות קרובות שיכולות לעניין אותך

גריי תל אביב
FLAME שמונים
יום שישי, 23.12.2022 |

פתיחת דלתות: 20:00

גריי תל אביב
נעם חורב "הסיפורים מאחורי השירים"
יום חמישי, 08.12.2022 |

פתיחת דלתות: 20:00

גריי תל אביב
שי מאסטרו – Shai Maestro – Human 
יום רביעי, 12.10.2022 |

פתיחת דלתות: 20:00

גריי תל אביב
גברבנד
יום שישי, 02.09.2022 |

פתיחת דלתות: 20:00

גריי תל אביב
ירון אנוש – עיניים שלי
יום שישי, 14.10.2022 |

פתיחת דלתות: 12:30

גריי תל-אביב
רוקוויל פארטי
שבת, 29.10.2022 |

פתיחת דלתות: 20:00